Реклама

Усе для ЗНО з української літератури

ЗНО - це лише іспит, а не проблема.

Нова стара нова програма ЗНО-2019 з укр. літ.

Нова стара нова програма ЗНО-2019 з укр. літ.

05.07.2015

программа зно укр литАбо Принципи роботи Міносвіти

На початку грудня цього року Міністерство освіти і науки офіційно затвердило програми зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти 2019 року з кожного навчального предмета.

6 грудня 2018 р. наказ разом із файлами затверджених програм ЗНО було опубліковано на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України та офіційному сайті Інституту інноваційних технологій та змісту освіти.

Але згодом наказ було видалено з усіх офіційних сайтів без пояснення причин. Зокрема, на сайті Інституту інноваційних технологій та змісту освіти залишилось повідомлення про наказ, але зникла можливість його завантаження, а з офіційного сайту Міносвіти інформація про наказ взагалі зникла.

25 грудня 2018 р. Український центр оцінювання якості освіти опублікував програми ЗНО з кожного предмета, затверджені тим самим наказом  від 3 грудня 2018 р. Проте програми, що були на сайті Міносвіти, та ті, що опубліковані УЦОЯО, різняться. 

Насамперед це стосується програми 2019 року з української літератури. Тут можна побачити зміни, що були затверджені Міністерством освіти і науки. Проте на даний момент офіційна програма ЗНО-2019 з укр. літ. не відрізняється від програми попереднього року. Переглянути її можна тут

Міністерство освіти, Інститут інноваційних технологій та Український центр оцінювання якості освіти не надають пояснень причин щодо підміни програм ЗНО.

За рішенням колегії Міністерства освіти, офіційні програми ЗНО мають бути затверджені та опубліковані не пізніше, ніж за 6 місяців до проведення тестування, і не частіше, ніж 1 (!) раз на рік.

Отож, про те, чи є кінцевою ця версія програми на 2019 рік, можна лише здогадуватися.


Замовити роботу

Замовити роботу

Від партнерів