Реклама

Усе для ЗНО з української літератури

ЗНО - це лише іспит, а не проблема.

Повільна реєстрація на ЗНО

Повільна реєстрація на ЗНО

23.01.2014

Реєстрація на ЗНОЗа повідомленням УЦОЯО, станом на 21 січня зареєструвалися лише 2 528 абітурієнтів. Для порівняння: у 2018 році в зовнішньому незалежному оцінюванні взяли участь близько 322 тис. чоловік.  

Нагадаємо, що до 5 березня триває реєстрація для участі у ЗНО 2019 року. Щоб отримати доступ до участі у зовнішньому оцінюванні, необхідно зібрати наступні документи:

  • копію паспорта (1-2 сторінки) або свідоцтва про народження (для тих, кому станом на 1 вересня 2018 р. ще не виповнилося 16 років і які не отримали паспорт);
  • довідку з навчального закладу (зразок довідки) або копію документа про повну загальну середню освіту (для тих, що вже випустився з навчального закладу)
  • два фото 3х4 см;
  • заяву-реєстраційну картку (її можна сформувати самостійно, завантаживши спеціальну програму (можна звідси), у якій потрібно ввести необхідні дані, після чого роздрукувати документ, або ж звернутися до найближчого пункту реєстрації)

Також на копіях документів варто написати «Згідно з оригіналом» (без лапок), поставити особистий підпис і зазначити власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

Підготовлені документи надсилаються звичайною  поштою (бажано рекомендованим листом) на адресу вашого регіонального центру. Не пізніше трьох тижнів після цього має прийти лист, у якому буде сертифікат ЗНО, реєстраційна картка абітурієнта та інформаційний бюлетень «ЗНО. 2019 рік». Якщо цей лист-відповідь через 3 тижні не надійде, необхідно звернутися до центру оцінювання якості освіти.

Детальніше про особливості реєстрації можна прочитати тут.  


Замовити роботу

Замовити роботу

Від партнерів