Реклама

Усе для ЗНО з української літератури

ЗНО - це лише іспит, а не проблема.

5 сервісів для підготовки до ЗНО: тести онлайн

5 сервісів для підготовки до ЗНО: тести онлайн

22.07.2014

t4jD0Gq (1)  Одним із головних етапів підготовки до ЗНО є вирішення тестів певного формату. Знання особливостей цих тестів та практика допоможуть легко орієнтуватися в завданнях та почуватися впевнено, власне, під час зовнішнього незалежнього оцінювання.

Редацкія schoollit.com.ua підготувала підбірку з сервісів, де можна пройти ЗНО онлайн.

zno-ua.net

онлайн тести зно

На сайті можна пройти ЗНО минулих (починаючи з 2011 р.) років з більшості предметів як з урахуванням часу, так і без. Також є посилання на деякі матеріали для підготовки, представлені характеристики тестів та програми ЗНО 2018 року.

zno-online.com

zno fizika зно онлайн

Тут виключно тести онлайн — ЗНО (також практично з усіх предметів) за 2009-2012 роки. На жаль, нові тести за 2018 р. поки не додаються.

ukrainetest.com.ua

зно онлайн

Теж офіційні ЗНО. На відміну від вище зазначених сайтів, тут вже опубліковані тести за 2018 рік. Зручно, гарно, проте, щоб дізнатися свій результат, потрібно зареєструватися або зайти через свою сторінку однієї з соц. мереж. Проходити ж тести можна не авторизуючись.

znoplus.com

зно онлайн

Тести у форматі ЗНО з української мови, математики та англійської мови. Особливість сервісу — кожний раз користувач отримує для проходження унікальний тест. Після проходження надається детальний звіт, є можливість стежити за своїм прогресом. Необхідна реєстрація. Сервіс корисний та зручний, проте для проходження доступний лише один тест на добу. Щоб зняти обмеження, необіхдно сплатити 50 грн за рік.

testua.org

зно онлайн

ЗНО онлайн. Для проходження необхідно зареєструватись або зайти через свою сторінку однієї з соціальних мереж. Переглянути завдання можна не реєструючись.


Замовити роботу

Замовити роботу

Від партнерів